- Naslovna
- Obavještenja
- Za vakcinaciju u Crnoj Gori, prijavila su se 172 stomatološka radnika
Za vakcinaciju u Crnoj Gori, prijavila su se 172 stomatološka radnika
Objavljeno:
2222
Vakcinacija protoiv koronavirusa u Crnoj Gori počela je prije desetak dana.
U narednom periodu se očekuje da se krene sa masovnom imunizacijom, a stomatološki radnici (stomatolozi, sestre, asistenti, tehničari) imali su mogućnost da se preko Stomatološke komore Crne Gore prijave.

Za sada ih se prijavilo 172.
Kako je juče saopštio dr Danilo Jokić, v.d. direktora Doma zdravlja Podgorica, da se za vakcinaciju prijavilo svega 385 zdravstvenih radnika, ispada da je skoro polovina od tog broja iz oblasti stomatologije.




You must be logged in to post a comment.